Poznaj szczegóły dotyczące warsztatów na Pełnej Barwie. Oczywiście o każdy detal można dopytać pisząc na maila pelnabarwa@gmail.com. Chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości.

! Wymagany własny komputer

! Istnieje możliwość wypożyczenia tabletu graficznego na czas kursu

! Zalecany jeden z programów graficznych - Adobe Photoshop, Procreate lub Krita

Cena za kurs obejmuje:

• Rezerwacja miejsca

• Uczestnictwo w cyklu składającym się z 4 spotkań

• Możliwość wypożyczenia tabletu graficznego na czas kursu

• Pomoc i porady w czasie trwania kursu oraz po jego zakończeniu

• Certyfikat z informacją o ukończeniu kursu

Opis spotkań

Dzień 1.

Rozgrzewka. Sprawdzenie poprawnego funkcjonowania tabletu i jego ewentualna instalacja. Nauka szkicowania od ogółu do szczegółu w dwóch technikach (linią i plamą). Praca na maskach.

Dzień 2.

Referencje. Nauka szukania odpowiednich materiałów i inspiracji do swojej pracy. Tworzenie przykładowej ilustracji na bazie wcześniej opracowanych referencji.

Dzień 3. 

Realizacja własnych pomysłów i teoria w tle. Proporcje twarzy i ciała, perspektywa liniowa i powietrzna, praca z kolorem, materiały, konturowanie, pędzle malarskie. 

Dzień 4.

Realizacja własnych pomysłów i ewentualne pytania. 

Dla każdego

Nie ma znaczenia czy jesteś osobą szukającą nowego hobby, czy doświadczonym rysownikiem, który chce przetestować swoje umiejętności. Dostosuję się do Twojego poziomu. 

Własny styl

Przed rozpoczęciem kursu zadam wiele pytań dotyczących doświadczenia, stylu pracy i oczekiwań. Zależy mi na tym, aby poznać kierunek każdego uczestnika i rozwijać jego indywidualny potencjał. Chcesz tworzyć rysunki satyryczne z grubym konturem? Nie ma problemu. Masz ochotę na odrobinę realizmu w malarskim stylu? Do dzieła.

Warsztaty mają indywidualny charakter. Dzielę się (uniwersalną dla każdego stylu) teorią, ale najistotniejsza będzie praktyka. Daję dużo swobody na zajęciach i możliwość realizacji swoich pomysłów w akompaniamencie moich porad skrojonych pod Twoje potrzeby. 

Elastyczne podejście

Nie pasuje Ci konkretny termin? Nie musisz być na wszystkich zajęciach. Gwarantuję, że dopilnuję, aby trafił do Ciebie materiał z przegapionego spotkania. Nieobecność to dobry powód do negocjacji ceny. 

 

pelnabarwa@gmail.com    604 696 003